Novinky

9/2015
NEJMODERNĚJŠÍ NÁSTAVBA OD FIRMY KäSSBOHRER METAGO PRO V NAŠÍ FLOTILE

V průběhu září uvádíme do provozu další nový přepravník na podvozku VOLVO FM EURO 6 s nejmodernější nástavbou od renomovaného rakouského výrobce Kässbohrer typ Metago pro s přívěsem Supertrans.
Další přepravníky tohoto typu jsou již objednány a čekají na dodání.

NEJMODERNĚJŠÍ NÁSTAVBA OD FIRMY KÄSSBOHRER METAGO PRO NEJMODERNĚJŠÍ NÁSTAVBA OD FIRMY KÄSSBOHRER METAGO PRO NEJMODERNĚJŠÍ NÁSTAVBA OD FIRMY KÄSSBOHRER METAGO PRO

9/2015
Hledáme subdopravce pro pravidelnou spolupráci

Nabízíme pravidelné vytížení z ČR do Německa i opačným směrem. Splatnost faktury 7 dní.

Pro další informace kontaktujte Davida Mertlíka, Tel. 777 000 210

6/2015
NOVÝ PŘEPRAVNÍK VOLVO FM EURO 6 S NÁSTAVBOU EUROLOHR 300

V průběhu června jsme uvedli do provozu další nový přepravník s třínápravovým přívěsem na přepravu až 10ti vozidel najednou.
Tahač Volvo je vybaven nejmodernějšími prvky bezpečnosti (adaptivní tempomat, system varování před kolizí, system podpory při změně jízdního pruhu, alarm kabiny) a zároveň vybaven pro vyšší komfort řidiče (vyhřívaná + ventilovaná sedadla atd.)

Nové přepravníky Nové přepravníky Nové přepravníky

7/2014
NOVÉ PŘEPRAVNÍKY VOLVO FM EURO 6

Nové přepravníky V červenci uvádíme do provozu nové přepravníky VOLVO FM splňující nejvyšší ekologickou normu EURO 6. Přepravníky jsou vybaveny nástavbami od renomovaného výrobce nástaveb firmy LOHR, typem EUROTALE. Tato varianta nástavby je vhodná zejména pro přepravu MPV, SUV a lehkých užitkových vozidel. Na přepravník je možno naložit až 7 vozidel.

3/2014
Článek na serveru novinky.cz o tom jak vybrat kvalitní firmu na přepravu aut

Rozhovor s ředitelem o tom jak vybrat vhodného dopravce, jak to funguje s pojištěním, odpovědností dopravce za škody. Celý rozhovor naleznete zde.

2/2014
NOVÝ PŘEPRAVNÍK IVECO EUROCARGO 120E25 NA KUSOVOU DISTRIBUCI VOZIDEL

V únoru uvedeme do provozu další nový přepravník automobilů Iveco Eurocargo se speciální odlehčenou nástavbou od firmy KOV Velim. Odlehčená nástavba dovolí naložit až 4 vozidla najednou. Jedná se o bezpřívěsovou variantu, která sníží spotřebu vozidla a mýtnou náročnost provozu.
Vozidlo disponuje ekologickou normou EURO 5 EEV.

11/2013 – 05/2014
PROJEKT ROZVOJE KVALIFIKACE ŘIDIČŮ

V rámci vnitropodnikového projektu zvýšení efektivity našich řidičů proběhne ve spolupráci s Volvo Truck a firmou Emtest monitorování efektivity provozu a jízdního stylu s následným školením zaměřeným na zvýšení ekonomiky provozu vozidel a využívání všech dostupných elektronických systémů (I-Shift, VEB+, I-Roll, atd.) Při coachingu řidičů je kladen důraz na defenzivní způsob chování. Cílem projektu rozvoje kvalifikace je dosáhnout zvýšení efektivity celého provozu, prodloužení životnosti vozového parku a zejména zvýšení bezpečnosti přeprav.

4/2013
NOVÝ PŘEPRAVNÍK VOLVO FM 410 NA KUSOVOU DISTRIBUCI VOZIDEL

Začátkem dubna jsme uvedli do provozu přepravník Volvo FM 410k s 11l motorem splňující nejvyšší ekologickou normu EURO 5 EEV. Přepravník má speciální nástavbu pro přepravu 6ti vozidel najednou a svým řešením je vhodný zejména na kusový rozvoz s více místy nakládek a vykládek nebo na převoz dlouhých dodávek (např. VW Crafter, MB Sprinter..)
Od 11l motoru se 410k si slibujeme zvýšenou ekonomiku provozu se zachováním dostatečného výkonu.

2/2012
GLOBETROTTER CZECH – STR. 7

Představení jednatele společnosti Davida Mertlíka

8/2011
MERTLÍK.EU – CAR TRANSPORT COMPANY, S.R.O. SE DOHODLA NA SPOLUPRÁCI S FIRMOU VOLVO

V srpnu 2011 jsme objednali 2 tahače Volvo FM 460k s 13l motory splňující nejpřísnější ekologickou normu EURO 5 EEV.
Vozidla jsou osazena převodovkou I-Shift a disponují nejmodernější nástavbou na přepravu až 10ti automobilů najednou od předního výrobce nástaveb firmy LOHR.
Součástí spolupráce jsou servisní smlouvy zajišťující pravidelnou údržbu v autorizovaných servisech Volvo Truck po dobu životnosti vozidel a služba Volvo Uptime Assurance, která zajišťuje, že v případě poruchy vozidla doba opravy nepřesáhne časový limit 8h.
Tímto krokem sázíme na partnera , který je schopen dodáním kvalitní dopravní techniky zajistit co největší bezporuchovost provozu a v případě poruchy, co nejrychlejší opravu vozidla, tak aby nebyla narušena kontinuita dohodnutých přeprav.