O nás

Založení společnosti:

Mertlík.eu – Car Transport Company, s.r.o. byla založena v roce 2010 jako pokračování činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti přeprav automobilů od roku 2006.

Poskytované služby:

Aktuální portfolio služeb zahrnuje mezinárodní a vnitrostátní přepravu automobilů a užitkových vozidel.
Přepravy uskutečňujeme nákladními vozidly značek IVECO a VOLVO se speciálními nástavbami pro přepravu vozidel.
Disponujeme vlastním dopravně-ekonomickým systémem, který automatizuje většinu procesů mezi námi a klientem a dovoluje nám tak poskytovat služby na vyšší úrovni.

Firemní filozofie:

Společnost Mertlík.eu – Car Transport Company, s.r.o.. se snaží v rámci své firemní filozofie především o spokojeného zákazníka. Prioritou je budování dlouhodobého obchodního vztahu založeného na vzájemné důvěře.
Cílem společnosti je kvalitní obhospodařování potřeb stávajících zákazníků a zdravý růst, budující pevné základy, na které se můžete spolehnout.
Důraz klademe na vývoj vlastních softwarových aplikací a postupů, které klientům šetří čas a zajišťují vyšší komfort obchodního vztahu.
Přepravy vozidel zajišťuje stabilní tým řidičů, kteří jsou pravidelně školeni tak, abychom Vám, našim zákazníkům dokázali nabídnout nejvyšší možný standard služeb.
Od roku 2010 stabilně realizujeme nárůst obratu o 9-10 mil Kč ročně.
Tato čísla jsou známkou toho, že svoji práci děláme kvalitně a že nám svěřujete svou důvěru, které si vážíme a nezklameme ji.

Pojďte spolupracovat s námi, pomůžeme vám růst…

Strategie v technické oblasti:

Pořizujeme vždy nové soupravy splňující nejvyšší ekologické limity, důraz klademe na preventivní údržbu vozidel, abychom vám, našim partnerům, byli kvalitním protějškem, abychom Vás reprezentovali a zajistili minimální prostoje v důsledku poruch.

Nástavby pro přepravu vozidel nakupujeme od renomovaných výrobců Lohr a Kässbohrer.

S ohledem na kvalitu nákladních vozidel Volvo a technické zázemí, které nám Volvo Trucks ČR poskytuje spolupracujeme od roku 2014 výhradně s tímto partnerem.

Veškeré naše přepravníky jsou kryty servisními kontrakty, mají zajištěnu 24h servisní podporu v rámci celého území Evropy a nepřetržitý monitoring.

Průměrné stáří našich přepravníků jsou 2 roky (údaj k 8/2015) V lednu 2016 bude polovina naší vlastní flotily disponovat nejvyšší ekologickou normou EURO 6.

Jsme tým, na který se můžete spolehnout.

o-nas.jpg
o-nas2.jpg
o-nas3.jpg